Доставка

Відправлення Ваших замовлень можливе наступними способами:

  • Рейсовими автобусами «сьогодні на сьогодні», які відправляються з АС-1, міста Луцьк. Для ознайомлення з розкладом руху автобусів Ви можете скористатись Онлайн Табло АС-1. Відправлення можливе лише на рейси, які відправляються з м.Луцьк в робочий час. Зверніть увагу! На те, що компанія не несе відповідальність за цілісність, збереження та втрату товару даним перевізником.
  • З допомогою транспортних компаній:

  • Адресна доставка Ваших замовлень перевізником ТЕКС можлива у міста: Біла Церква, Умань, Одеса, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Кропивницький, Кривий Ріг, Чернігів, Полтава, Суми, Кременчук, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Київ.
  • Також здійснюється безкоштовна кур'єрська доставка для оптових клієнтів у такі населені пункти як: Бердичів, Вінниця, Дрогобич, Стрий, Житомир , Новоград-Волинський, Ужгород, Мукачево, Хуст, Тячів, Івано-Франківськ , Ковель, смт Голоби, Київ по маршуту, Львів, Нововолинськ, Володимир-Волинськ, Новоград-Волинський, Рівне, Сарни, Зарічне, Костопіль, Дубровиця, Радивилів, Березне, Рокитне, Клесів, Тернопіль , Харків, Хмельницький, Острог, Нетішин, Шепетівка, Славута, Старокостянтинів, Красилів, Полонне, Ізяслав, Чернівці.
  • По місту Луцьк кур'єрська доставка здійснюється усім клієнтам. Більш детальну інформацію про графіки доставки можна з’ясувати у менеджерів.